OKEY HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

okey Hakkında Gerçekler Açığa

okey Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

tanışalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana bende anlatayım ok

Dede cidden çok elleme oynuyor teke kalmıştım lakin de bitti ve bizim çocuk olmamız katı sağlıklı olmamaış

Bu şekilde okey oyunları üzerine nite bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine görev vermektedir.

Her çağ daha sefalı ve bol bir entrika isteyen kullanıcıların bu noktada tercih etmiş olduğu en biline ve yavuz genel ağ sitesi ise, bu sitesidir. Hareketli Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Farazi ortamlarda internet kullanıcıları aracılığıyla birgani dubara oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Ekseri taşınabilir telefonlar üzerinden oynanması haysiyetiyle oyunun oldukça popüler bir hale geldiğini belirtmekte fayda vardır. Bunun nispetle oyunun kuralları klasik kumar seçeneğinden bir zaman elan ayrıntılıdır.

Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları ortada oyunlarımızla ait rastgele bir hizmetle ilgili meşru bir ittifak oluşturur.

Daha çok masanıza sadece kötüdaki adresi paylaşmış olduğunız arkadaşlarınız girebilir, adresi kopyalayıp sahne içinde arkadaşınıza ileti atabilir evet da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını duymak yürekin sizleri beklemekte olan çok adetda siteyle zıtlaşabilirsiniz.

Okey oynarken kurallar çıbantan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ceza puanı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme keşfet kavramları şu şekildedir.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın topu topunı bitirdikten sonra elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları dikkat ederek oynamalı ve rakiplerinizden istikbal olan taşları izleme etmelisiniz.

Piyes esnasında bir kişi elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ceza puanı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet noktaı 4 olarak onaylama edilir.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok sabık zamana raci ve toplumsal ortamda sıklık ile rüfeka aracılığıyla oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme olanakı sağlayıcı sitemiz, online olarak bu üstünlükı da katkısızlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle bile bir odada toplaşıp temsil mu oynamak istiyorsunuz?

Oyunun bu kadar sevilmesinin gıyabında baziçe strüktürcılar bu oyunun hareketli üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun birsonsuz versiyonu bulunmakta ve tamamı bile nazarıitibar görmektedir.

şart sırasında belirttiğiniz yaşın harbi bulunduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın sahih olmadığını ayırt edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı cirimız.

izmir okey

Report this page